• Обновено
Allenjoy Фотографски позадина Месечината Тиква Дрво Лилјак ноќта на Вештерките Сликовно крпа Цртан филм Photocall позадини за фото студио

Allenjoy Фотографски позадина Месечината Тиква Дрво Лилјак ноќта на Вештерките Сликовно крпа Цртан филм Photocall

Buyers rating:
-31 % DEN 460.00
DEN 666.72

Залиха

Тоа е префериран избор за фотографи. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi , инаку печати ќе бидат заматени. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ. Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Валани испраќање позадина 3. За полиестер позадина, може да се мие или железо тоа да се отстрани набори, набори се лесно да се отстранат. П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Особено забрзана, Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат . Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни што големината сакате прво.

Основни карактеристики

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
yy-0053
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Материјал:
тенка винил
Големина:
Different sizes to choose
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Ноќта на вештерките празник трик или лекување
клучен збор:
Сите Hallows' Eve партија тиква фенер
Клучни зборови:
Националните Традиционални Фестивали
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
кориснички:
име,датум,секој збор сите може да се менува

Најдобри понуди