• Обновено
Резервни бесплатен превозот мото делови Мотор Црна Unfoldable Задна Кочница Педалата Нога Показател За 2006-2014 Suzuki GSXR 600

Резервни бесплатен превозот мото делови Мотор Црна Unfoldable Задна Кочница Педалата Нога Показател За 2006-2014

Buyers rating:
-6 % DEN 902.00
DEN 960.00

Залиха

Атрибути : Задна Кочница Педалата Нога Лост Ова е добра замена дел на ' рѓосано или деформирани Лост. Редовна замена на рачката може да се спречи несреќа и одржување на велосипед перформанси на Овој објект е со висок квалитет и се погодни за секојдневна употреба. Висока Затегнувачка Цврстина Алуминиумска Конструкција Специфики : Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Боја : Исто како слика покаже Состојба : 100% Сосема Нов Резервни Количина : 1 Инсталација : Директни топ-на замена. Точно одговара како оригиналниот Лесна Инсталација! Нема дополнителен хардвер потребни! Инструкции не се вклучени Fitment : одговара за 2006-2014 Suzuki GSXR 600/750 одговара за 2005-2015 Suzuki GSXR 1000

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
MT280-014B-Б.К.
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Должина:
0inch

Најдобри понуди

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00