• Обновено
90*150cm/60*90cm/40*60см/15*21cm 3x5 Нозе Полиестер Мексико Знаме на Мексиканската Држава Затворен Отворено Банер Pennant Дома Декорација

90*150cm/60*90cm/40*60см/15*21cm 3x5 Нозе Полиестер Мексико Знаме на Мексиканската Држава Затворен Отворено Банер

Buyers rating:
DEN 66.72

Залиха


Мексико Знаме
Големина : 90*150cm/60*90cm/40*60см/15*21cm
Случајна грешка големина : Помалку Од 2cm
Земја : Кина
Материјал : Полиестер.
Се користи За : Светскиот Куп / Настан / Office / Home декорација / Олимписки Игри / Унија, итн.
Пакет : Спакувани во OPP Вреќа.
1*Знаме

Основни карактеристики

Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
знаме
Стил:
Летање
Ткаенини:
Outlast
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Јарболот Материјал:
Никој

Најдобри понуди

SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 104.00 112.80