• Обновено
Бесплатен Превозот Замена Проектор гола сијалица SP-ЛАМБА-016 За DP8500X Проектор

Бесплатен Превозот Замена Проектор гола сијалица SP-ЛАМБА-016 За DP8500X Проектор

Buyers rating:
-15 % DEN 2448.00
DEN 2880.00

Залиха

Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошен контакт или e-mail одговор ќе се обезбеди. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации 1.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
Бесплатен Превозот Замена Проектор гола сијалица SP-ЛАМБА-016 За DP8500 X Проектор
Производ Вовед
Articel Бр.Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот.Позитивна повратна информација(s) ќе биде само испратени по трансакција е завршена, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager откако ќе го потврдите вашата цел.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Ве молиме НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
DP8500X
Бренд Име:
bipu

Најдобри понуди

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00