• Обновено
Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 18.5 V 3.5 ЕДЕН 65W + USB Порта за HP G70-463CL G70-467CL G70-468NR G70-481 G70-481NR

Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 18.5 V 3.5 ЕДЕН 65W + USB Порта за HP G70-463CL G70-467CL G70-468NR

Buyers rating:
DEN 796.32

Залиха

Влез : DC 12 V-16 V MAX 10 A
2.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.Гаранција : 1 Година
5 : USB Порта : 5 V 2 A
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.DC Plug Големина : 7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.Ќе бидете известени откако пратката е направен.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.
Компатибилни или да го Замени со :
Лаптоп DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач 18.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.5 ЕДЕН 65 W + USB Порта за HP G70-463 CL G70-467 CL G70-468 NR G70-481 G70-481 NR
1 x Автомобил Полнач
1. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
за hp
Број На Модел На:
За G70-463CL G70-467CL G70-468NR G70-481 G70-481NR
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.5 Еден
Излезниот Напон:
18.5 V
Бренд Име:
AJEYO
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket

Најдобри понуди

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28