• Обновено
Ново доаѓање 1pc бесплатен превозот обична боја еден џеб влажни сува пелена торба, водоотпорен pail лагер 50cm*60см 10colors за вашиот избор

Ново доаѓање 1pc бесплатен превозот обична боја еден џеб влажни сува пелена торба, водоотпорен pail лагер 50cm*60см

Buyers rating:
DEN 287.52

Залиха

Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ако треба да се промени вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, pls дозволете ни да знаеме кога ќе го поставите цел.
Ставка детали :
Пелена Торба Материјал :
- Надворешниот Слој : Надворешниот/Маска Слој е направен од Нова Подобрена Термопластични Полиуретан (TPU) Ламинат Ткаенина, кој е високо Вода-Отпорни, Дише и Многу Издржливи.
Купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки. Тоа може да се мијат без било деформација и дава идеална заштита за вашето бебе, бирото за развој на образованието и Постелнина од истекување.
Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Благодарение против.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата ставки, само ни даде 5 ѕвезди . Не можам да ви кажам како тажни тоа е да се прочита негативни повратни информации, кога нема контакт направени со нас во врска со прашањето на сите!!
Така pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние секогаш го испрати предметот на вашата регистрирана адреса за да се осигура безбедноста на објектот. Предмети ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната/EMS
Напомена :
Бидете сигурни да ги купуваат нашите крпа пелени! Нашите пелени се направени со одличен квалитет материјал и безбедно да се тестираат.
Превозот :
1.
Опис : Мие Обновливи Бебе Крпа Пелена Кеса Толку згоден за собирање на бебето влажни пелена или други работи Ќе го задржи бебето потреби убаво и организиран торба ќе бидат затворени од страна на string Водоотпорен крпа Материјал : Полиестер Боја : 8 цврсти бои Димензии ( Ш x L) : Прибл.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
60cm
Објектот Ширина:
50cm
Затворање Тип:
string
Број На Модел На:
04106803
Бренд Име:
Pororo
Објектот Должина:
0inch
Големина:
Large(Max Length>50cm)
Главен Материјал:
Полиестер
Стил:
Еден пакет
Објектот Тежина:
120g
Објектот:
pail лагер, nappy торба
Материјал:
водоотпорен PUL
Големина:
50*60см
Големина во инчи:
20inch*24inch
Трговија на големо цел:
Прифатливо
Функција:
Перат & Обновливи & Водоотпорен
Пакување:
OPP вреќа
Тежина:
120g/pc
може да се користи за :
pail лагер
клиентите логото:
може да се sewed

Најдобри понуди