• Обновено
Aventik Хемингвеј Заострените Рачно Ткаени furled лидер -Лосос и да се Префрлате 10ft 0X

Aventik Хемингвеј Заострените Рачно Ткаени furled лидер -Лосос и да се Префрлате 10ft 0X

Buyers rating:
DEN 623.52

Залиха

Прифаќаме само неискористени стока која е во добра состојба. Во светот Испорака : Ние брод низ Кина пост mail, тоа може да потрае подолго пред да го добиете објект, нормално пратката да се во светот ќе трае од 18 до 35 дена. откако испраќање на вашите производи, па можете да ги пратите пратката и знаат кога ќе може да се добие вашиот објект. Имаат добар ден!
.
Светлината Маслинесто зелена боја
Долготрајни лидер наменета за риболовците кои сакаат нивните лидери да трае – само замена на tippet кога се бара
Посебни силикон обложени технологија – 'SCT' – го спречува апсорпција на вода (ова може да ја намали силата и до 50% во monofilament лидер)
Недостаток на меморија намалува микро влечете
Совршен коси обезбедува позитивни промет и зголемување на точноста
Подобрување на презентацијата која ја елиминира лидер шамар – не ја собира или се одржи на вода како плетенка лидери
Многу корисник пријателски и не се склони кон правец на јазли
Добро задржување на паста floatants
Одлична јазол сила
Ултра лесно да се закачите со вграден-во циклуси
Многу еластична
фрлија тоа директно од пакет!
Пакување материјал : PVC кеса и вметнете картичката Превозот : објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 24 часа откако ќе се прими плаќањето. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. Враќање опис : 1.Опис :
Дизајниран и се рачно изработени од страна на Европската летаат риболов мајстор
Рачно ткаени од над 30-70m на премиум квалитет high tech материјали обложени со силикон. И ќе добиете пакет за 7-15 работен ден, некогаш тоа ќе потрае малку подолго време. Ако ви се итни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде разумно такси превозот.

Основни карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Пловни Карактеристика:
Потоне Линија
Бренд Име:
aventik
Метри:
10ft
Материјал:
Рачно ткаени и обложени со силикони

Најдобри понуди