• Обновено
diy дијамант сликарство продажба волкот и орелот се зголеми крстот бод целосна дијамант везови птици сликарство плоштад мозаик шема ѕид уметност

diy дијамант сликарство продажба волкот и орелот се зголеми крстот бод целосна дијамант везови птици сликарство

Buyers rating:
-32 % DEN 278.00
DEN 408.48

Залиха

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
diy дијамант сликарство продажба волкот и орелот се зголеми крстот бод целосна дијамант везови птици сликарство плоштад мозаик шема ѕид уметност
Големина 25*20cm,40*30cm,50*40cm,50*60см,55*70cm,60*80см
ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите
Diy дијамант сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
;
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
;
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-
раб. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со
shinning светлината.

Основни карактеристики

Големина:
25x20cm, 30*40cm, 40*50cm, 45*55cm, 50*60cm, 50x65cm, 55*70cm, 60*80cm, 35*45cm
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Амстердам град сликарство:
Амстердам ноќ natura сценографијата
Е Прилагодена:
Целосна големина, може да се прилагоди
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Производот Категорија:
Занаетите / Везови / Везана
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Фото Големина:
25*20cm,40*30cm,50*40cm,50*60см,55*70cm,60*80см

Најдобри понуди

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20