• Обновено
50pcs 8мм Бела LED Транспарентен 20mA Ултра Светла Јасно Леќа Круг ПРЕДВОДЕНА од 8 mm Емитуваат Светлина Диоди Светилка со Висока Моќност 3V Преку Дупка

50pcs 8мм Бела LED Транспарентен 20mA Ултра Светла Јасно Леќа Круг ПРЕДВОДЕНА од 8 mm Емитуваат Светлина Диоди

Buyers rating:
DEN 221.28

Залиха


Превозот : Испрати во 24 часа, 100% со Следење на Информации
Спецификација : Големо Цена : До 30% попуст за 5 пакети или повеќе (Цена ќе се Промени Автоматски) Бренд : CHANZON Количина : 50 парчиња / Пакет Леќа : 8mm Дијаметар / Транспарентен / Круг Емитуваат Боја : Бела (6000 K-9000 K) Светлосен Интензитет : 18000-20000mcd Агол на Гледање : 30 Степен Напред Напон / Тековни : 3 V-3.2 V | 20m A Поларитетот : Анодна (Подолг Дел) | Катоден (Пократки Дел)
4538 Производ Повеќе парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Основни карактеристики

Max. Напред Тековната:
20mA (Висок квалитет на Електронски Компонента Снабдувач во Кина, Шенжен)
Max. Напред Напон:
3V - 3.2 V (Бесплатен Превозот / Капка Превозот за продажба на Мало / Примерок Цел)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
50F8T-YT-WH-ПОТ (8мм светодиодни Диоди НАТОПИ 6000K 9000K)
Бренд Име:
CHANZON
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Обратна Напон:
5V Вода Јасни (Производителот, Фабрика Директни трговија на Големо Цена)
Max. Обратна Тековната:
50mA (Кина Пост Воздух Mail / DHL FedEx ЕМС ARAMEX Express)
Тип:
LED
Состојба:
Нови
Пакет Тежина / Големина:
40g / 120x130x23 (mm)

Најдобри понуди

100PCS SS36 30v 60a SMD SR360 диоди SMA sk36
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS SS36 30v 60a SMD SR360 диоди SMA sk36

Следниве се Слични производи купи навигацијаМоделМарка100 Компјутери / многу купи линк1 ролна / многу куп

DEN 72.96
20pcs IN5408 1N5408 3А 1000V НЕ-27 Rectifier Диоди
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20pcs IN5408 1N5408 3А 1000V НЕ-27 Rectifier Диоди

Следниве се Слични производи buynavigationDB31 N60 PFR107FR157FR207HER107RL207UF40071 N41481 N40011 N40041 N40071 N49371 N53991 N58171 N58191 N54011 N54041 N54081 N5

DEN 48.48