• Обновено
Тенка Летните Тропски Batwing Ракав Chiffon Блуза Шупливи Од Жените Облека Кошула Сечење на Врвот Пред Кратко Roupas Femininas T59

Тенка Летните Тропски Batwing Ракав Chiffon Блуза Шупливи Од Жените Облека Кошула Сечење на Врвот Пред Кратко

Buyers rating:
-5 % DEN 303.00
DEN 319.20

Залиха


Тенка Летните Тропски Batwing Ракав Chiffon Блуза Шупливи Од Жените Облека Кошула Сечење на Врвот Пред Кратко Roupas Femininas T59 Име на Производ : Chiffon Блуза Материјал : Chiffon Боја : Црна,Бела,Жолта,Портокалова,Сина,Розова Пакување : 1* Жените Кошула
ГОЛЕМИНА ГРЕШКА И БОЈА ОТСТАПУВАЊЕ? Почитувани Клиенти : ви Благодариме за посетата на нашата продавница. Одговараат-фустан на големина и боја проблем, ние треба да се разјаснат Прво : како резултат на различните мерки,ве молиме прифатете 1-3cm грешки Второ : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако е на иста боја. Па,ве молиме овозможи reasonale боја разлика. Мислам дека се ,ви Посакувам пријатен шопинг во нашата продавница!
Шангај Chutong трговското Друштво ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Спектар Рамо Половината Хип Sleeve Length Крпа Lengt CM CM CM CM CM CM CM S 86 36 78 / 7 57 / 68 М 92 38 82 / 8 60 / 70 L 98 39 88 / 9 64 / 74

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Декорација:
дупка
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Име на производ:
chiffon блуза
боја:
Црна,Бела,Жолта,Портокалова,Сина,Розова
Декорација:
СТП Chiffon Крпеница
дизајн:
Моден Посебни
За:
Жените Секојдневен Кошула
Маица Тип:
На повик .Партијата На Врвот
Материјал:
Chiffon ,Стп
Големина:
M,L,XL
Пакетот Вклучува:
жените t-shirt
За сезоната:
Лето

Најдобри понуди