• Обновено
20pcs 6 видови месо тело 3мм парична Казна одделение Emergy дијамант абразивни мелење битови абразивни главата за умре мелница/dremel/ротари алатки

20pcs 6 видови месо тело 3мм парична Казна одделение Emergy дијамант абразивни мелење битови абразивни главата

Buyers rating:
DEN 479.52

Залиха

Благодарам многу за вашата поддршка. Ние ќе го разгледа адресата на вашиот Aliexpress acount како стандардна адреса, значи ние ќе ви ја испратиме стоката до оваа адреса;
3. Ние ќе брод надвор производот во рок од 3 работни дена по извршената уплата е потврдена, ако ние треба повеќе време да се подготви, ние ќе ве известиме во време;
2. различните машински делови chamfering, grooving;
3. Ако производот го вратите се користи или вештачки оштетени, ние немаме одговорност да repalce или наплата;
3. triming или чистење на внатрешниот дупка или цевка, површината на машински делови
Спецификација :
месо тело со дијаметар : 3мм
Мелење малку дијаметар : 6mm
Stanadard Пакет :
20 парчиња/set
Парична казна песок жито
Слика Покаже :
S подрипнувајќи Совети :
1. Ако производот е неисправен, но ќе го добиете тоа врати по 15 дена од денот на приемот, тогаш ние само ќе ветување за поправка;
4. Превозот цена во текот на курсот, ќе бидат преземени од страна на купувачи
Повратни информации :
Било повратни информации од вас значи многу за нас.
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме сите начини на плаќање се поддржани од aliexpress, банкарски трансфер и paybal се, исто така, во ред, ако имате било какви прашања, ве молиме да ни се познати. производството. површина полирање, edge triming, забите мелење;
2.
Широко се користи во мелење/полирање процесот на jade/метал/камен итн.Ако производот што сте го добиле е скршен или неисправни, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на приемот, и ние ќе разговараат за наплата или замена на стоката;
2.
Emery парична Казна песок Мелење Битови 20 компјутери6 видови
Примена :
Погоден за повеќето ротари алатки како dremel, умре мелница итн. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме дај ни вашиот позитивни повратни информации за да се поттикне нас; но ако не ви се допаѓа нашиот производ/услуга ве молиме обидете се да контактирате со нас на прво пред да давате негативни повратни информации, и ние ќе го однесе твојот совет и да се направи подобрување во иднина.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
ДМ-028
is_customized:
Yes
Примена:
abrasing процес во jade/камен резба/мелење
Месо тело дијаметар:
3мм
мелење главата(малку) дијаметар:
6mm
Пакет:
20 Парчиња/Пакет

Најдобри понуди