• Обновено
Едноставна Ретро lumiled лустерот Апсорбира Купола Светлина Декоративни лустерот вклучени Lumiled сијалица Бесплатен превозот

Едноставна Ретро lumiled лустерот Апсорбира Купола Светлина Декоративни лустерот вклучени Lumiled сијалица Бесплатен

Buyers rating:
-15 % DEN 4814.00
DEN 5664.00

Залиха

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.3
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.00 /парче
Круг 9 W LED трпезарија кристал лустерот Бар Wineglass Лустерот трпезарија Pendant Светилка Бесплатен превозот САД$ 139. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.00 /парче
Бела Школка Pendant виси светилка Лустерот (Хром Финиш) современите лустерот Бесплатен превозот САД$ 158. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.8 инчи) Синџир/Кабелот Прилагодливи или Не Синџир/Кабелот Прилагодливи Крошна/Backplate Димензии 15см(5.00 /парче
Современите Уметнички Лустерот со Ткаенина Сенка Кристалниот Глобус Центар Оркестарот дневна соба светилка Бесплатен превозот САД$ 318.00 /парче
K9 Кристал Лустерот, 4 Светлина, Стилски Нежен Железо Сликарство кристал модерна лустерот Бесплатен превозот САД$ 268.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
LUALS
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
1
Број на извори на светлина:
3
Примена:
Трпезарија
сертификација:
ROHS
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Метал
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
синџир pendant
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
lumiled лустерот
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Заврши:
Насликани
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Најдобри понуди