• Обновено
MaiYaCa Меѓуѕвездениот транспарентен мека tpu телефон случај маска за iPhone X 6 6s 7 7plus 8 8Plus 4 4S 5 5S 5C случај coque

MaiYaCa Меѓуѕвездениот транспарентен мека tpu телефон случај маска за iPhone X 6 6s 7 7plus 8 8Plus 4 4S 5 5S

Buyers rating:
-47 % DEN 66.00
DEN 124.32

Залиха

Mai Ya Ca Меѓуѕвездениот мека tpu телефон случај маска за i Phone X 6 6s 7 7plus 8 8 Plus 4 4 S 5 5 S 5 C случај coque
Добредојдовте На М а јас У В а
1. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда.
2. Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска. Во овие наредби, ние не го прифати каков било спор не следење на број. Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express . Вие само треба да го додадете малку товар.
4. Ве молиме имајте во предвид на руски пријатели : ве молиме пополнете во полно име на примачот (вклучувајќи и најмалку 3 делови) и поштенски код, во спротивно вашиот пакет нема да биде во можност да помине низ вашата земја на царинската управа.
Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Можете да ја внесете во мојата продавница за да го изберете вашиот омилен стил :
Додадете нашата продавница за вашата продавница список и не пропуштајте било евтини производи!
Случајот информации
1) за i Phone 5/5s/SE / 6/6 S / 6 + 6 splus / 7/7 плус случај
Материјал : Транспарентна TPU
2) нови 100%

Основни карактеристики

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
дизајн:
Симпатична,Транспарентен,Украсени
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Транспарентен Мека TPU Случај
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Мека Транспарентен TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
Мобилен Случај за iphone 6 6Plus:
Маска за iphone 8 8Plus x случај
случај за iphone 6 6splus 8plus:
маска за iphone 6 6s 7 8 7plus
за iphone 5 5s 6 7plus случај:
телефон случај за iphone 5S 6S 6SPLUS маска
случај за iphon 8 6 6S:
Маска за iphone 6 6S 7 7plus
маска за iphone X 7plus:
мобилен маска за iphone X 8 8PLUS
Објектот:
Меѓуѕвездениот Позадина
Модел:
Т-sh4121

Најдобри понуди

SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 104.00 112.80
MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 60.00 65.28