• Обновено
Премиум Анти-Отсјај екран заштитник мат филм За Asus Трансформатор Подлога TF103C 10.1 таблет анти-отпечатоци заштитна фолија

Премиум Анти-Отсјај екран заштитник мат филм За Asus Трансформатор Подлога TF103C 10.1 таблет анти-отпечатоци

Buyers rating:
-17 % DEN 107.00
DEN 129.12

Залиха

Хонгконг пост или кина пост : 7-30days.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.можете да ги пратите пред 24hours .Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.дали ви се have After-продажбата на услугата? yes (да). Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1. кога сме веќе означени на следење на број! 3.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување.1" таблет анти-отпечатоци заштитна фолија
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.

Основни карактеристики

Бренд Име:
weeten
Компатибилен Бренд:
за Asus
Количина:
1 пакет
Карактеристики:
matte
Материјал:
ЈП Мека Филм
Пакет:
Yes
Употреба:
PDA
Функција:
protecter panel
Бои:
јасни бои
Мало Пакување:
Мало Пакување
полно тело:
пред+платно
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
занаети:
Мат филм
користат за:
За Asus Трансформатор Подлога TF103C
Големина:
10.1

Најдобри понуди

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00