• Обновено
Пошта 11cm*25cm виси дупки Пластична Кеса Resealable Cellophane Поли Кеси Мини Opp Вреќа Само Лепило Печат Накит Пакување

Пошта 11cm*25cm виси дупки Пластична Кеса Resealable Cellophane Поли Кеси Мини Opp Вреќа Само Лепило Печат Накит

Buyers rating:
DEN 134.40

Залиха

Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. Контакт со нас преку e-mail пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Тоа wll земе 60 дена,но понекогаш мора да почека за 75-90 дена само како на продажба дена. Повратни информации : 1.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Испорака : 1. Начин на плаќање : не прифаќаме Alipay тука, и TT, Western Union, како и. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Во Русија possiblity повеќе побавно во споредба со другите земји. Но, тоа, исто така, трошоците за 25-60 дена, ве молиме почекајте трпеливо! Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 25-60 дена. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
должина* :
11cm
Дебелина:
25 microns
Висина:
25cm

Најдобри понуди

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20
ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28