• Обновено
Билка Милер Машина Плевел Билка Тутун Мелница Електрични Алуминиум Метал Мелница Дробилката Чудак Лист Чад Од Тутун Зачин

Билка Милер Машина Плевел Билка Тутун Мелница Електрични Алуминиум Метал Мелница Дробилката Чудак Лист Чад Од

Buyers rating:
-13 % DEN 196.00
DEN 225.12

Залиха


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.
Придвижуван од AAA Батерија ( не се вклучени )
Материјал : алуминиум
Големина : 145x36mm (Висина х Дијаметар)
Боја : Црвена/ Gold / Сино/ Црна/ Сребрена
Тежина : 102g appr.
Забелешка : ве Молиме намали плевел во мали парчиња кога ќе се стави тоа во мелница. Ви благодариме!
Пакет се вклучени :
1 x Електрични Метал Мелница

Основни карактеристики

Бренд Име:
Johannisban
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
JJ2707-01
Обликот:
Бесплатни Тип
функција 1:
електрична машина за производство на цигари
Карактеристика 2:
Билка Дробилката,Мелница за Тутун
функција 3:
Мелница Дробилката,Тутун Мелница
карактеристика 4:
Мелница Дробилката,Тутун Мелница
Карактеристика 5:
Метал Мелница,Цинк Легура
Функција 6:
Алатка Мелница,Билка Tabacco Дробилката

Најдобри понуди

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 154.00 167.04
RTD2486RD RTD2486R QFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTD2486RD RTD2486R QFP

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 99.00 108.00
НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8 KG�

DEN 5760.00