• Обновено
Preofessional 10*20ft/3*6m Страна се Насликани муслин backdrops 81-0007,море & плажа свадба фото Позадина , студио реквизити фотографија

Preofessional 10*20ft/3*6m Страна се Насликани муслин backdrops 81-0007,море & плажа свадба фото Позадина , студио

Buyers rating:
-12 % DEN 2103.00
DEN 2390.40

Залиха


Preofessional 10*20ft/3*6m Страна се Насликани муслин backdrops 81-0007,море & плажа свадба фото Позадина , студио реквизити фотографија
Функција :
1,Големина : 10ft x 20ft ( Главна позадина е околу 3.2 m, кат 2.8 m)
2,Мек Памучен материјал
3,мала тежина, Лесно да се свитка
4,Добра drape и апсорпцијата
5,Нема Лесна со суптилна цвест
6,Stitched работ за издржливост
Се истакна :
1,Мулти-стилови за избор
2,Големина може да се прилагоди
3,се Користи за : студио за снимање, се облекуваат снимање, свадба снимање портрет снимање, 4,пет снимање, оглас и сл .
За НАС :
Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време .
Пакет вклучувајќи : секој компјутер во ПП Торба
Топло внимание : Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажува сликата во gallery (галерија)
Specialy,имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .
Нашата Работилница и процес на производство :

Основни карактеристики

Материјал:
Муслин
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
81-0007
Тип:
Рачно Насликани
Стил:
Стариот Мајстор
Бренд Име:
FOTOKEEN
is_customized:
Yes

Најдобри понуди