• Обновено
Гроздобер 3D Pop-Up Хартија Ласерски Сече Честитки Креативни рачно изработени Љубов Дрво Срцето Роденден на Денот на Вљубените Сувенири Разгледници

Гроздобер 3D Pop-Up Хартија Ласерски Сече Честитки Креативни рачно изработени Љубов Дрво Срцето Роденден на Денот

Buyers rating:
-10 % DEN 54.00
DEN 60.00

Залиха


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црвена/Сина Материјал : Papper три-димензионални картичка ќе созд повеќе изненадување и да го направат вашиот живот повеќе фантастичен. Погоден за Invatations Писмо, Божиќ,ви Благодариме сезони, на Вљубените, Годишнина, Роденден и многу други occassions. Големина : 15*15 CM/5.91*5.91" Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x 3 D Pop-Up Честитки

Основни карактеристики

Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
Универзална
Стил:
Општествени науки
Број На Модел На:
3T0238
Големина:
15*15CM/5.91*5.91

Најдобри понуди

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00
MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00