• Обновено
Логистика Бесплатен Превозот Обновена глава за печатење, За печатари EPSON CX3700 CX3900 CX5500 Печатач Додатоци

Логистика Бесплатен Превозот Обновена глава за печатење, За печатари EPSON CX3700 CX3900 CX5500 Печатач Додатоци

Buyers rating:
-15 % DEN 1020.00
DEN 1199.52

Залиха

Ако треба да испрати express, како DHL UPS, TNT FEDEX EMS,ве Молиме одберете ја соодветната превозот, превозот цена е променлива, можете да контактирате и со нашите реалните трошоци. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Надевам дека ќе има добра соработка со вас за долго време. Никаков контакт, можете директно да го изберат, исто така, ќе се користи експрес испорака за вас. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 7-10 работни дена по исплата потврда.
Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ќе биде пред наддавање /купување. Превозот нормално трае 15-25 работни дена. Повеќето од предметите ќе се реализира во 15 работен ден, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).
Ви благодариме за посетата на мојот продавница !
Ви посакувам среќен шопинг !
Ние ќе се обезбеди најдобра услуга на клиентите
Добредојдовте на нашиот информации
Добро Логистика Бесплатен Превозот
Обновена глава за печатење, За печатари EPSON CX3700 CX3900 CX5500 Печатач Додатоци
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpess Western Union, Alipay Зачувам. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Услови на продажба : Сите наши предмети дојде со една месеци гаранција.
За нас : Нашата компанија е професионални печати ја главата за 8 години! Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Повратната информација е важна за нас, ве Молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.

Основни карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Најдобри понуди