• Обновено
На жените им Помогнам на Силиконски Градник се Држи На Невидливи strapless Само Лепило Летаат Градник Биста Пред Затворање Невидливи Силикони Градник A B C

На жените им Помогнам на Силиконски Градник се Држи На Невидливи strapless Само Лепило Летаат Градник Биста Пред

Buyers rating:
-18 % DEN 85.00
DEN 103.68

Залиха


100% Сосема Нов!
Големина на :
А Б В. (ве Молиме да Обрнете Внимание за да Подолу Големина на Табелата!!!)
Боја :
Црна. Беж
Материјал :
Силикони
Состојба :
Нова Без Ознаки
Објектот Вклучува :
1 X Градник
Weigth :
33g(приближно)
Опис :
Нови Самолепливи Им Помогнам На Силиконски Длабоко-V Биста Пеперутка Strapless Невидлив Градник

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Intimates Додатоци
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WO98
Intimates Додатоци Тип:
градите ливчиња
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Силикони

Најдобри понуди