• Обновено
Surlyn 12pcs/Кутија, ПРЕДВОДЕНА Голф Топки Ноќ Обука Постојана Сјајна Две Слој Голф вежбање Со 6 Боја За Избор 42.6 милиметри Кол

Surlyn 12pcs/Кутија, ПРЕДВОДЕНА Голф Топки Ноќ Обука Постојана Сјајна Две Слој Голф вежбање Со 6 Боја За Избор

Buyers rating:
-26 % DEN 1928.00
DEN 2604.96

Залиха

67") Количеството : 12pcs/4 Boxs (3 Pcs во кутија).
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор). Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Совршен подарок за вашиот пријател. Боја : Бела,Зелена,Жолта,Розева,Сина,Црвена.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.

Основни карактеристики

Бренд Име:
SURIEEN
топката тип:
Пракса
Усогласувањето:
Голф Топки.
Тврдост:
Голф Вежбање.
Материјал:
Surlyn.
боја:
Бела,Зелена,Жолта,Розева,Сина,Црвена.
Дијаметар:
Прибл.42.6 mm(1.67).
Количина:
12Pcs. (3pcs во кутија.)
Тип:
LED останува на околу 5-8 минути.
Употреба во :
Лесно и забавно да се користи за самрак и ноќ голф.

Најдобри понуди