• Обновено
50 компјутери 10 Valores Комплет Sortido CD32 SMD Poder Indutor CD32 2.2 УХ-220UH Indutores Чип Алта Qualidade Жица Рана Чип

50 компјутери 10 Valores Комплет Sortido CD32 SMD Poder Indutor CD32 2.2 УХ-220UH Indutores Чип Алта Qualidade

Buyers rating:
-5 % DEN 100.00
DEN 105.12

Залиха


Lista не pacote :
lá tem 10 valores 5 компјутери став cada хм, вкупно де 50 компјутери
220 UH(221)
100 UH(101)
68 UH(680)
47 UH(470)
33 UH(330)
22 UH(220)
10 UH(100)
4.7 УХ(4 R7)
3.3 УХ(3 R3)
2.2 УХ(2 R2)

Основни карактеристики

Број На Модел На:
CD32 2.2 УХ-220UH
Бренд Име:
KUIBIAOCHI
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 10pcs 616PT-1213=P3 TOKO 13
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот 10pcs 616PT-1213=P3 TOKO 13

Добредојдовте на нашата ПродавницаKing Sun Micro Electronics Co.,LtdИмаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е в�

DEN 551.04
Бесплатен превозот 10pcs PD0049NLT ПУЛСОТ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот 10pcs PD0049NLT ПУЛСОТ

Добредојдовте на нашата ПродавницаKing Sun Micro Electronics Co.,LtdИмаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е в�

DEN 1061.76