• Обновено
(Нормално Блиску NC) KSD301 10-65 целзиусови степени 10-65 C Температура Контролирана Switch Термостат 250V 10A Агол Агол

(Нормално Блиску NC) KSD301 10-65 целзиусови степени 10-65 C Температура Контролирана Switch Термостат 250V 10A

Buyers rating:
-14 % DEN 866.00
DEN 1007.52

Залиха


KSD301 10-65 целзиусови степени 10-65 C Нормално Блиску NC Температура Контролирана Switch Термостат 250 V 10 A Агол Агол Име на Производ Термостат Модел KSD301 Switch Типот Обично се Затворени (NC) Напон/Тековни 250 V/10 A Акција Температура
10 C/15 C/20 C/25 C/30 C/35 C/40 C/45 C/ 50 C/ 55 C/60 C/65 C Агол Тип Агол Пакет 50pcs
Следните модели се достапни за KDS301 Нормално Затворен тип. Станот Агол/Нормално Затворени (NC) Агол Агол/Нормално Затворени (NC)

Основни карактеристики

боја:
10C, 15C, 20C, 25C, 30C, 35C, 40C, 45C, 50C, 55C, 60C, 65C
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Број На Модел На:
KSD301
сертификација:
Други

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 50..800mmВредноста опсег од 70..800mmН�

DEN 7680.00
Оригиналниот вистински switch НН-22A
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Оригиналниот вистински switch НН-22A

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на б�

DEN 5916.00 6960.00
LAY37-E-11BN еден стан притисни префрлате
  • Обновено
Оценка на клиентот:

LAY37-E-11BN еден стан притисни префрлате

започнетекрајот, Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра це

DEN 57.12