• Обновено
2018 топла продажба armacao де oculos де grau masculino Мода оптички рамки Мажи Жени Бренд Дизајнер eye glasses Дами googles

2018 топла продажба armacao де oculos де grau masculino Мода оптички рамки Мажи Жени Бренд Дизајнер eye glasses

Buyers rating:
-5 % DEN 638.00
DEN 671.52

Залиха

Или, можете да изберете да го задржи производот и се согласувам на наплата на износот директно со продавачот. Понекогаш тоа ќе ви го одложи за лошите временски услови или сопствени проблеми. Твоето Полно име, compleate адреса и контакт број се потребни.
Ако наредби се врати за нецелосни информации адреса, ние не сме одговорни за тоа.
7Повратни информации :
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку вашиот задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!!
Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации. Тие обично се 15-26 дена во вашата земја. Ве молиме да бидете трпеливи.
9Политика На Враќање :
Ако производот ќе примите не е како што е опишано или низок квалитет, продавачот ветува дека ќе може да се врати пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата.
Ако нашата стока или услуга не ги задоволи вас, ве молиме да ни даде шанса да се подобри пред отворањето на спорот.
10продавачот услуга :
· 1-На-време Delivery If да не примите вашата нарачка во рок од 27 дена, може да побара за целосна наплата пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка).
Се врати ставки треба да вклучуваат orginal пакување и додатоци.,ltd :
Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ // ALIEXPRESS SAVER // ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ // E-Пакет // EMS // DHL / / ФЕДЕКС // Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно .

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
VIP6004
Бренд Име:
ZOBWN
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди