• Обновено
За LG K10 Lte K 10 K420N М2 K410 K430DS F670 Двојна Телефон Случај Тигар Дизајн Задниот Поклопец за LG K10 Силикони Јасно Capa Торба

За LG K10 Lte K 10 K420N М2 K410 K430DS F670 Двојна Телефон Случај Тигар Дизајн Задниот Поклопец за LG K10 Силикони

Buyers rating:
-36 % DEN 61.00
DEN 96.00

Залиха


.
За LG K10 Lte K 10 K420 N М2 K410 K430 DS F670 Двојна Телефон Случај Тигар Дизајн Задниот Поклопец за LG K10 Силикони Јасно Capa Торба
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 5 КОМПЈУТЕРИ Компатибилен Телефон модел за LG K10 LTE / K420 N K430 K430ds F670( 5.3 inch ) Бела Мека TPU Материјал без Мирис Мастило,High Definition Слика Лесно да го вметнете и Отстранете
.

Основни карактеристики

Бренд Име:
KUOCO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Обична,Ткаеше,Транспарентен,Бизнис
Големина:
5.3
Карактеристики:
Висок Квалитет / Голем Попуст
На одлуки за :
Транспарентен Мека TPU Случаи
дизајн:
Дваесет И Различен Стил Дизајн
Обработка На Површина:
Без мирис мастило,high definition слика
Совршено се вклопуваат:
Елегантни, Тенок-fit
Точноста:
Секој случај токму сечат за да одговараат на вашиот телефон
Qualit:
Висок Квалитет На++++
Одговараат на Случај 1:
Случај За LG K10 LTE
Одговараат на Случај за 2:
Школка за LG K420N K430 K430ds F670
Одговараат на Случај за 3:
Маска за LG F670

Најдобри понуди