• Обновено
100Pcs/Многу Само Лепило Плик Превозот Торба за Транспорт Мејлинг Изразат Курир Торба Mailer Пакет Торбичка 25*31+4cm

100Pcs/Многу Само Лепило Плик Превозот Торба за Транспорт Мејлинг Изразат Курир Торба Mailer Пакет Торбичка 25*31+4cm

Buyers rating:
DEN 1440.00

Залиха


Спецификација : Рамка : 25*31+4cm Материјал : Пластични Боја : Бела Пакет : 100pcs/Многу Функција : Водоотпорен, добра стегање. Совршен за превозот торби и индустриски пакување торбичка за Пакување не е транспарентен, не може да се види внатрешноста на член Забелешка : Ако цел 3 или многу повеќе, системот ќе ви даде 10% исклучува автоматски Поради различни производни пакети, можеби постои разлика боја
Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3. Ние не сме одговорни за Било Обичај Должност/Данок. Ние обично изјавуваат пониска вредност, како основен ако нема посебно барање од вас. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.

Основни карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
25*31+4cm
Дебелина:
8 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Производот:
Експрес Складирање Кеси
Спецификација:
25*31+4cm

Најдобри понуди