• Обновено
2018 Нов Дизајн Срцето Ѓердан Во Sterling Silver ААА Циркон Кристал Pendant Ѓердан се Зголеми Златен Накит

2018 Нов Дизајн Срцето Ѓердан Во Sterling Silver ААА Циркон Кристал Pendant Ѓердан се Зголеми Златен Накит

Buyers rating:
-49 % DEN 539.00
DEN 1056.96

Залиха


Плоча : Автентични 925 Sterling Silver Ѓердани Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Роденден / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : пријател, Девојка / Жена / Мајка OPP Вреќа,Исклучителен Подарок Кутија : Безбедно, Вредни и Чесни

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Сертификат Број:
00000
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
LiHong
Повод:
Свадба
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Симпатична/Романтичен
Pendant Големина:
15mm
Certificate Type:
GDTC
Број На Модел На:
LH60300071265B
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Страна Камен:
Кристално
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија
товарни:
Бесплатен превозот
Метал Печат:
s925
Трговија на големо:
Yes
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Состојба:
100% Сосема Нов

Најдобри понуди