• Обновено
Coloranimal 2018 Жените Чанти Симпатична Husky Жена Кеси Бренд Дизајнер Mujer Повик За Шопинг Торба Торба Bolsa Feminina Muher

Coloranimal 2018 Жените Чанти Симпатична Husky Жена Кеси Бренд Дизајнер Mujer Повик За Шопинг Торба Торба Bolsa

Buyers rating:
-21 % DEN 1137.00
DEN 1439.52

Залиха

Па вашите пари нема да не оди на моја сметка.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ? Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи . За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер.ве молиме во вид преовладува. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Како може да track my parcle ? Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.

Основни карактеристики

Големина:
39x29x12CM
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Број На Модел На:
AL
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Бренд Име:
coloranimal
Надворешноста:
Никој
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Стил:
Класичен
Главната Прегради:
1*голем простор;1*патент внатрешниот џеб
Тип Име:
бренд дизајнер жените tote торба
Pls note1:
Добредојдовте на Кориснички
Pls note2:
Обезбеди Капка Превозот Услуги
погоден:
познатиот дизајн големи рамо tote кеси за дами
useage:
луксузни чанти жените кеси дизајнер
дизајн:
bolsa feminina mujer
Моделот име:
Жените патување шопинг големи чанти
Печатење:
симпатична husky печати жена големи рамо кеси

Најдобри понуди