• Обновено
10pcs Симпатична Миленичиња Куче, Мачка Убавина Материјали Лакови Hairpin домашно Милениче Коса Клип Headdress Чешлање прекрасна милениче подарок 6*4cm

10pcs Симпатична Миленичиња Куче, Мачка Убавина Материјали Лакови Hairpin домашно Милениче Коса Клип Headdress

Buyers rating:
-31 % DEN 66.00
DEN 95.52

Залиха

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Спецификации :
Боја : Како на сликата шоу
Големина : прибл. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Време На Испорака :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
10pcs Симпатична Миленичиња Куче, Мачка Убавина Материјали Лакови Hairpin домашно Милениче Коса Клипови Headdress Чешлање
Карактеристики :
Врвен квалитет со пет лакови, издржливи. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Совршен миленичиња чешлање лакови за вашата прекрасна милениче.

Основни карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
Миленичиња Куче, Мачка Шноли
Материјал:
Flannelette + алуминиумски Коса Клип Headdress
Број На Модел На:
126223
Големина на:
прибл. 6*4cm
Тип На Објект:
Миленичиња Куче, Мачка Шноли
Количина:
10pcs/set

Најдобри понуди

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00
MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00