• Обновено
6pcs/set Мажи Жени Багаж Патни Торби Пакување Облека Сортирање Складирање Организатор Мода Патент Мултифункционален Водоотпорен Перница

6pcs/set Мажи Жени Багаж Патни Торби Пакување Облека Сортирање Складирање Организатор Мода Патент Мултифункционален

Buyers rating:
-30 % DEN 480.00
DEN 685.92

Залиха


6pcs/set Мажи Жени Багаж Патни Торби Пакување Облека Сортирање Складирање Организатор Мода Патент Мултифункционален Водоотпорен Перница
Спецификации Нов и Висок квалитет
Предмет Тип : Козметички торба, Складирање Кеси Големина : висок нето-торба : 40cm * 13cm * 30cm ,големи складирање торба : 35cm * 27cm
Медиум нето торба : 31cm * 13cm * 28cm ,Средни торбичка : 27cm * 26cm
Мал нето торба : 30cm * 13cm * 21cm ,мала торбичка : 26cm * 17cm Забелешка : Т тука може да се 1-3cm нормално мерење на грешка . Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Основни карактеристики

Бренд Име:
eTya
Главен Материјал:
Oxford
Имаат Drawbars:
No
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
патна торба:
Патување Totes
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
Патни Торби
Објектот Висина:
13cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Ширина:
28cm
Материјал Состав:
Најлон
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Патни Торби
Моден:
Складирање торба шест групи
Тип:
Патна торбичка,Патни торби
боја:
Зелена, виолетова, сива, сина, црвена роза, розова, портокалова
обичните кеси:
Канцелариски материјал, чевли, книги, бонбони, козметика, валкана облека, разгледници,
toiletries, долна облека, градници, облека,:
Организирање на складирање
Патување складирање бања складирање спална соба:
Патување складирање бања складирање спална соба за складирање дневна соба за складирање
жените чанта:
Патување складирање бања складирање спална соба за складирање дневна соба за складирање
Висок квалитет:
Жени мажи патни торби
козметички торба:
шминка кеси
Necessaries Сочинуваат Случај Убавина Toiletry:
Патување Toiletry Четка За Миење Торбичка Организатор Торба

Најдобри понуди