• Обновено
Правец На Танчерка Цевка Човек Цртан Филм Гумени Танчерка Воздух Кукла Од Врата На Воздухот Танчерка Небото Танцување Човек За Рекламирање Без Вентилатор Компрес?

Правец На Танчерка Цевка Човек Цртан Филм Гумени Танчерка Воздух Кукла Од Врата На Воздухот Танчерка Небото Танцување

Buyers rating:
-5 % DEN 4013.00
DEN 4224.00

Залиха

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од испорака компанија и локалните обичаи/давачки во двете на нашата земја.) : Нормално доаѓањето на дестинација 3-8 Работни дена.
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Превозот цена ќе ги покрие ракување со обвиненија, пакување такси, и испорака обвиненија.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо.
За да се квалификува за БЕСПЛАТЕН замена или враќање на производот мора да биде :
ние ја доби враќа објект, "како нов" состојба; и да се заврши со било додатоци (ако е можно, оригиналната кутија и пакување).
Ова ветување не вклучува грешки предизвикани од незгода, злоупотреба, и други не-нормална.
Политиките за Реконструкција и Гаранција
Ако предмети, оштетување или дефект предизвикан од страна на испорака, под нормална.
Објектот на локација во Кина, и ние не крст одбор превозот ве Молиме бидете советувани дека international shipping обично трае подолго дека домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи. Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни.
Купувачот треба да се одговорни за било какви давачки и сопствени трошоци на вашата земја.
На следете е проценето време табелата со пријавени
Ако објектот е изгубен за време на превозот со Регистрирани пост, ве молиме оставете за пријавување од страна на поштата.

Основни карактеристики

Големина:
6m
Бренд Име:
ЗДРАВО SUYI
Материјал:
Oxford
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
гумени танчерка

Најдобри понуди

Гумени Аква Игра Вода Слајд
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Гумени Аква Игра Вода Слајд

нашите инженери може да дојдат и да помогне да инсталирате нашите воден парк, ако би сакал да се обезбед�

DEN 33600.00