• Обновено
10ml Refillable Суштината шише за Етерични Масла Парфем Акрилик козметички пакување шише F20173175

10ml Refillable Суштината шише за Етерични Масла Парфем Акрилик козметички пакување шише F20173175

Buyers rating:
-5 % DEN 9864.00
DEN 10382.40

Залиха


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Спецификации :
Големина : 10 ML
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
F201790
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Големина:
10ml

Најдобри понуди