• Обновено
Нов Лаптоп Зглоб За Casper MT50 Лаптоп L&R LCD шарки, Со Бесплатен Превозот

Нов Лаптоп Зглоб За Casper MT50 Лаптоп L&R LCD шарки, Со Бесплатен Превозот

Buyers rating:
-17 % DEN 465.00
DEN 560.64

Залиха

Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Објектот Спецификација :
Лаптоп со LCD Зглоб За Casper MT50
1.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
Поврзани Производи
.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.Верзија : LCD Зглоб
2. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси.Тип : Замена
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. Бесплатни Продавачот за Испорака Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превозот цена , додека Другите превозот начин е trackable.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
lcd шарки
Бренд Име:
MLLSE
Број На Модел На:
N/A
Компатибилен Бренд:
За CASPER
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
CN;GUA
Модел:
MT50
QC:
тестирани еден по еден

Најдобри понуди

Нов SR1UB BGA Чипсет w/Топки
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нов SR1UB BGA Чипсет w/Топки

Опис : Име на производ : BGAДел број # : SR1 UBСостојба : НоваГаранција : НикојПакетот вклучува : 1pc SR1 UBМеѓунаро�

DEN 623.52