• Обновено
CNC Стожерот Кочница Спојки Држела За Suzuki DRZ400S DRZ400SM DRZ400 00-15 DR250R 96-00 DRZ д-р MX Enduro Supermotard Dirt Bike

CNC Стожерот Кочница Спојки Држела За Suzuki DRZ400S DRZ400SM DRZ400 00-15 DR250R 96-00 DRZ д-р MX Enduro Supermotard

Buyers rating:
-15 % DEN 974.00
DEN 1146.24

Залиха

Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
CNC машински и тешко anodised.
Стандардната боја : злато како слика(имаме друга боја во парк , само да не контактирате за ако имате потреба друга боја).
Цената за поставување на раководни позиции(сопирачките и спојката).Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Превозот време како што се следниве : 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Alipay е Prefered.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
100% Сосема Нов. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Основни карактеристики

боја:
Златна, Портокалова, Црвена, Сина, Зелена, Црна
Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
L40R42
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Алуминиум

Најдобри понуди

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00
MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00