• Обновено
84mm Внатрешно Брзина Скејт Тркала со 88A Брендирани Schankel Тркала Трки

84mm Внатрешно Брзина Скејт Тркала со 88A Брендирани Schankel Тркала Трки

Buyers rating:
-5 % DEN 1049.00
DEN 1104.00

Залиха

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Центар е доволно сила за професионални уметничко лизгање, тенка тркала дизајн, ќе одговараат на сите видови на 4 X84mm / 3 X84mm / 4 X90mm / 3 X90mm уметничко лизгање рамка добро. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи!
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Карактеристики : Ова Schankel 84mm уметничко лизгање тркало се направени од издржлив СТП, цврстина е 88 A, имаат добар баланс на сите видови на земјата. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
тркала
Бренд Име:
hoomore
Број На Модел На:
84mm уметничко лизгање тркала
Име:
внатрешно speed ролери тркала
Карактеристики:
84mm Schankel тркала

Најдобри понуди

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88