• Обновено
Професионален фризер ножици 7 инчен црна личност рубрика фризерски стил фризерски ножици

Професионален фризер ножици 7 инчен црна личност рубрика фризерски стил фризерски ножици

Buyers rating:
-7 % DEN 781.00
DEN 840.00

Залиха


започнете Цена : $13.84 Цена : $22.50 Цена : $22.50 Цена : $13.50 Цена : $11.25 Цена : $13.95
крајот Основен параметар (Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 7(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 19(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење стапка)
(делови листа), Ножици и кутии (функционална)
Професионални берберот ножици, трајни, прецизната изработка, добра острина, особено со користење на мраз калциниран обработка. Погоден за Ориентални тело форма и се чувствувам

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Големина:
7 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Заби:
32
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
WR151028
Бренд Име:
SHARONDS
вкупна должина:
19

Најдобри понуди