• Обновено
ЗАДНАТА ВРАТА СЕ ЗАКЛУЧУВА СЕ ФАТИ ЗА РЕНО CLIO III MEGANE II СЦЕНСКО GRAND MODUS 8200947699

ЗАДНАТА ВРАТА СЕ ЗАКЛУЧУВА СЕ ФАТИ ЗА РЕНО CLIO III MEGANE II СЦЕНСКО GRAND MODUS 8200947699

Buyers rating:
-5 % DEN 547.00
DEN 576.00

Залиха


за "Рено" Clio III (Bj. 2005-2012)
за Рено Megane II (Bj. 2002-2008)
за "Рено" Модус (Bj. 2004-2012)
за Рено Scénic II (Bj. 2003-2009) III.Одговара За Следново за "РЕНО" CLIO Mk3 2005-2014 за РЕНО MEGANE Mk2 2002-2009 за "РЕНО" СЦЕНСКИ / ГРАНД СЦЕНСКО Mk2 2003-2009 за "РЕНО" МОДУС / GRAND MODUS 2004-2012

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Другиот Дел Број:
за Рено Сценско II (Bj 2003-2009)
Производителот Дел Број:
за Рено Megane II (Bj. 2002-2008)
Модел Година:
LIFTGATE ВРАТА(ЗАДНАТА ВРАТА) ЗАКЛУЧУВАЊЕ LATCH
Материјал Тип:
ЗАДНАТА ВРАТА СЕ ПОДИГНЕ МЕХАНИЗАМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ
Осветленост Дел Број:
за Рено Модус (Bj. 2004-2012)
Објектот Должина:
8inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Специјални Функции:
за Рено Clio III (Bj. 2005-2012)
Објектот Висина:
8inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
8200947699 8200076240
Бренд Име:
LARATH
Автомобил модел:
LIFTGATE ВРАТА(ЗАДНАТА ВРАТА) ЗАКЛУЧУВАЊЕ LATCH
Земја/Регион на Производство:
LIFTGATE ВРАТА(ЗАДНАТА ВРАТА) ЗАКЛУЧУВАЊЕ LATCH
Објектот Ширина:
8inch
Поставување на Возило:
Задните

Најдобри понуди

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28
ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00