• Обновено
100Pcs / Многу Стил C Pvc Водоотпорен Цртан филм Стил Смешно Налепници За Лаптоп Мотоцикл Скејтборд Багаж Decal Играчка Налепница

100Pcs / Многу Стил C Pvc Водоотпорен Цртан филм Стил Смешно Налепници За Лаптоп Мотоцикл Скејтборд Багаж Decal

Buyers rating:
-20 % DEN 292.00
DEN 364.80

Залиха


Нема дуплирање во еден пакет.
Имаме 700 налепници Ако купите повеќе пакети, така што ќе има неколку повторува.
Постојат многу стилови на сликата не се појави, чекај за вашата нарачка! Видови C
За Плаќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
3.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
H38
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Висина:
1cm
Дијаметар:
7cm
Гаранција:
NO
Ширина:
6
Должина:
7cm
Пакување:
OPP вреќа

Најдобри понуди