• Обновено
Бебе соба Име Ѕид Налепница За Деца Соби, Две Убави Овчо Овчо Со Персоналните Име Ѕид Decal Момче Бебе Спална соба Оркестарот втората светска војна-42

Бебе соба Име Ѕид Налепница За Деца Соби, Две Убави Овчо Овчо Со Персоналните Име Ѕид Decal Момче Бебе Спална

Buyers rating:
-25 % DEN 321.00
DEN 427.20

Залиха

Производ Inforamtion : Број : втората светска војна-42 S : 36 X57 CM M : 42 X67 CM L : 57 X90 CM
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ако сакате сопствени бои ,ве Молиме, изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу боја шема , и pls сигурни сеќавам пратете ни го вашето сопствено Име од страна на порака или белешка за време ти купи!
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

Основни карактеристики

боја:
815 Сина, 819 Зелена, 835 Меки Розова, 830 Виолетова, 801 Белата, ДРУГА БОЈА
Големина:
42X67CM, 36X57CM, 57X90CM
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Втората светска војна-42
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Материјал:
ПВЦ
Бои:
40 боја за да изберете
Пердуви:
Водоотпорен , отстранлив
Материјал:
Еко-Пријателски
Употреба:
Било каква мазна Ѕид Прозорец, Пластични
капка-превозот:
прифатете

Најдобри понуди