• Обновено
Виолетова се Зголеми Дијамант Мозаик Дома Декор 3D Слика Rhinestones Полн Круг Дијамант Везови Катира Подароци Крстот Бод

Виолетова се Зголеми Дијамант Мозаик Дома Декор 3D Слика Rhinestones Полн Круг Дијамант Везови Катира Подароци

Buyers rating:
-49 % DEN 172.00
DEN 337.44

Залиха


Е дијамант сликарство целосна или делумна? Оваа слика е полн со дијаманти
Е rhinestones доволно? На rhinestones е доволно. Клиенти кои посебно сакам прекрасен ефект ве молиме изберете голема големина .
2,Без оглед на големината дијамант што го купат, ние ќе ги пакувам во кутија. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа. Она 's повеќе, ве молиме да не отворено спорот за ефектот на мали димензии, ние нема't презема никаква одговорност. Користете круг крајот на пен да се држиме дијамант и малку притиснете надолу за да се отстранат било какви дополнителни цемент.
И ако сеуште се грижите за тоа како да се завршат, ќе може да се купи една мала слика за да се практикуваат.Ако не't receive your парцела по 45 дена, ние може да се вратат ако сакате. Ако се држиме дијамант на погрешна областа на сликарството, отстранете ја дијамант со помош на пинцета. Ние работиме во Кина.
Обично, сложени шарени picutures со деликатна детали треба поголема големина за да го изразат тоа 's details . Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 18 : 00 по Московско Време 03 : 30 до 13 : 00 НАС Pacific Time 17 : 30 до 03 : 00 холандски Време 02 : 30 до 12 : 00
За Превозот
Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 25 дена Холандија 12 ~ 20 дена сад 14 ~ 25 дена Шпанија 13 ~ 25 дена Франција 13 ~ 25days Велика Британија на 10 ~ 25 дена Украина 16 ~ 25 дена Другите 15 ~ 45 дена 1. Исто така можете да ни остави meesge ако сакате повеќе големи големина или имате било какви други прашања.
Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS и курирската служба DHL.

Основни карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Бренд Име:
fuyun
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Дијамант форма:
Круг
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
алатка:
Точка вежба пенкало,Здодевни кал,сад
реден број:
SM093
колекции во собата:
Алатки,Доволно Смола Дијаманти ,Печатени HD Платно
Ракотворби Тип:
Недовршениот Дијамант Везови
Други Име на Дијамант Везови:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Други Име на Дијамант Сликарство:
Дијамант Мозаик & Мушка Слика
Дијамант Тип:
3D Рубикова Животинско тигар Круг Дијамант
Примена:
Ѕидот Налепници Дома Декорација & Подарок & Играчка
Декорација Место:
Спалната соба & Дневна соба & Канцеларија
силна точка:
Брз паста дијаманти/Многу може да учествува/Лесно да се научат

Најдобри понуди

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE...

DEN 5591.00 6144.00