• Обновено
Зимски Новородено Бебе Чевли Топло Доенчиња Деца Анти Лизга Чизми Деца Мека Единствена Креветчето Чевли Првиот Вокер 5 Бои Q1

Зимски Новородено Бебе Чевли Топло Доенчиња Деца Анти Лизга Чизми Деца Мека Единствена Креветчето Чевли Првиот

Buyers rating:
-13 % DEN 189.00
DEN 216.96

Залиха

Предмет Тип : Прво Пешаци Outsole Материјал : Гума Затворање Тип : Чипка-Up Шаблон Тип : Цртан филм Анимација големинавозрастдолжина ширина 1-S0-6 M 11.2 cm/4.415.6 cm/2.20 2-М7-12 M12.5 cm/4.925.8 cm/2.28 3-L13-18 МИЛИОНИ13.2 cm/5.206.1 cm/2.40 Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Основни карактеристики

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
Kacakid
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Горниот Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Сите Сезони
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Outsole Материјал:
Памук

Најдобри понуди