• Обновено
Жените Секси Печати Флорални Bodycon 2 Два Парче Поставува Долго Слаби Молив Панталони Длабоко V Сплит Долг Ракав Култури Блузи Жолта Вратоврска Половината

Жените Секси Печати Флорални Bodycon 2 Два Парче Поставува Долго Слаби Молив Панталони Длабоко V Сплит Долг Ракав

Buyers rating:
-29 % DEN 1080.00
DEN 1520.64

Залиха


Ние само го направи со висок квалитет на производите
Омилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,
по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .
Добредојдовте на нашата продавница
Големина
Биста
(cm)
Половината
(cm)
Хип
(cm)
Должина На Врв
(cm)
Панталона Должина
(cm)
S
82
64
80
41
96
М
86
68
84
41.5
97
L
90
72
88
42
98
XL
94
76
92
42.5
99
Answer : ___________________________ Note : "ве Молам, дозволете мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 см; 1cm=0.4 инчен
Ви благодариме!
Ние само го направи со висок квалитет на производите
Омилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,
по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Празен Од,Цвеќиња,Шема,Sashes
Јака:
V Деколте
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
TDNZSeL
Материјал:
Полиестер,Spandex
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
T1450
Стил:
Секси & Клуб
Шаблон Тип:
Печати
боја:
Жолта
Големина:
S,M,L,XL
малопродажната/трговија на големо:
Поддршка
Повод:
Вечерна Забава,Познати Личности,Ноќен Клуб,Коктел
Функција:
Тенок
Функција:
Секси,Вратоврска Половината,Сплит Ракав

Најдобри понуди

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20