• Обновено
Работна плоча за 8100 531991-001 505802-001 MS-7557 систем плоча, целосно тестирани

Работна плоча за 8100 531991-001 505802-001 MS-7557 систем плоча, целосно тестирани

Buyers rating:
DEN 2582.40

Залиха

Без наша дозвола, ве молиме не ремонтирам или расклопување на производот. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. MLLSE е нашата компанија бренд. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила. Ако вие не го прифатите, немојте да се направи нарачка. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот / мало пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт). Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија. Ние ќе се отстранат кога ќе пратите пратката. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт на податоци како стандард или консултирајте се со сервисот.
Работна плоча за 8100 531991-001 505802-001 MS-7557 систем плоча, целосно тестирани
. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина. Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму). Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата. Батеријата е забрането објект во пратката. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација.

Основни карактеристики

Тип Socket:
LGA 1156
Меморија Тип:
DDR3
Бренд Име:
MLLSE
Чипсет:
intel QM57
Пристаништа:
SATA
Број На Модел На:
531991-001 505802-001 MS-7557
Објектот Состојба:
Користи
Пакет:
No
Примена:
Десктоп
чипови:
Други

Најдобри понуди

MBB5602001 Плоча за ПОРТАЛ NV78 KAYF0 L13 LA-5021P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MBB5602001 Плоча за ПОРТАЛ NV78 KAYF0 L13 LA-5021P

Пакетот Вклучува : 1x MB Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС за повеќе информацииКонтактирате за Ако имате бил�

DEN 2839.20