• Обновено
Вистинска Секси Луксузни Партија Фустани Транспарентен Дијамант Кристал Beaded Мини Коктел Фустани 2018 со V Деколте, Краткото Пром Фустани

Вистинска Секси Луксузни Партија Фустани Транспарентен Дијамант Кристал Beaded Мини Коктел Фустани 2018 со V

Buyers rating:
-10 % DEN 7992.00
DEN 8880.00

Залиха


Вистинска Секси Луксузни Партија Фустани Транспарентен Дијамант Кристал Beaded Мини Коктел Фустани 2018 со V Деколте, Краткото Пром Фустани Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број TC131 Ткаенина tulle Разубавувањето beading Целосно Наредени Не се Изгради во Градник Да Fishbones Затворање Патент До Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 12-30 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yes
Боја Шема
Мерка Настава
A : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .
Стандардна Големина на Табелата (1-3cm разликата е дозволено)

Основни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Sequined,Beading,Tassel,Кристално
Бренд Име:
скромни велејќи
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
TC131
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Илузија
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
No
Коктел Фустани:
облека де коктел
Коктел Фустан:
coctail фустан
краток вечер коктел фустани:
Пром Фустани
Партија фустани:
увезени-партија-фустан
Секси Долго Вечер Фустан:
Vestido Долго Де Феста
долгите вечерни фустани:
вечер gown
вечер партија:
Долго Партија Облечи
облека коктел 2018:
Вечерните Фустани
луксузна коктел фустани:
vestidos coctel 2018
vestidos де coctel:
луксузен партија облечи

Најдобри понуди