• Обновено
Гроздобер Вистински Кравја Кожа Мажите Паричникот Монета Чанта Паричници со Монета Џеб Двојна Патент Краток Мала Кредитна Картичка Носителот Мажите Чанта

Гроздобер Вистински Кравја Кожа Мажите Паричникот Монета Чанта Паричници со Монета Џеб Двојна Патент Краток Мала

Buyers rating:
-59 % DEN 528.00
DEN 1286.40

Залиха


Гроздобер Вистински Кравја Кожа Мажите Паричникот Монета Чанта Паричници со Монета Џеб Двојна Патент Краток Мала Кредитна Картичка Носителот Мажите Чанта Пакет, Вклучувајќи : 1 x Мажи Паричник(Со OPP пластични кеси, не Мало Кутија)
Големина на : 9*11.5*2.5 см ( Поради различни мерни методи, торба големина може да се 1.0-2.5 cm толеранција )
Тежина : 0.08 kg
Материјал : Кравја Кожа
Совети :
Забелешка 1. 1 Инч = 2.54 СМ; 1 CM = 0.39 Инчен
Забелешка 2. Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку. На тој начин, може да има малку разлика помеѓу вистинската боја на производот и што е прикажано во екранот .
Забелешка 3. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека сте ја внеле детални примачот информации правилно . Ние ќе испрати вашиот пакет целосно според примачот информации добиени од вас.
Забелешка 4. Внимание За Пријатели Од Русија,Украина,Beralus,Шпанија и Турција : ве Молиме пополнете полно име вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање, поради политиката на Кина на Царинската управа.
Забелешка 5. Ве молиме бидете информирани, продавачот не презема одговорност за било кој данок од вашата земја, ви Благодариме однапред.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Тежина:
0.1kg
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Висина:
3cm
Затворање Тип:
Hasp
Материјал Состав:
кожа
Бренд Име:
baellerry
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Држачот,Имајте На Ум Оддел
Број На Модел На:
MSC-D003
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
9.cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Appliques

Најдобри понуди