• Обновено
Моден Плетенка Multilayer Љубов Срцето Ајфеловата Кула Faux Кожа Хривнија за Жени

Моден Плетенка Multilayer Љубов Срцето Ајфеловата Кула Faux Кожа Хривнија за Жени

Buyers rating:
-37 % DEN 32.00
DEN 50.88

Залиха


Модата жените Плетенка Multilayer Љубов Срцето Ајфеловата Кула Faux Кожа Хривнија
Модата жените Плетенка Multilayer Љубов Срцето Ајфеловата Кула Faux Кожа Хривнија Спецификации :
Моден плетенка multilayer нараквица.
Украсена со Ајфеловата Кула и срцето привлечност, многу модерен.
Одличен додаток за секојдневниот живот, исто така одличен подарок за пријател.
Тип : Хривнија
Тема : Убавина
Стил : Мода
Пол : Жените
Главната Боја : Бела
Материјал : Faux Кожа, Од Легиран, Faux Бисер
Прилики : Секојдневниот Живот, Одмор, Подароци, Партија, Патување
Карактеристики : Плетенка, Multilayer, Faux Бисер, Ајфеловата Кула, Љубов, Срцето
Должина : 17cm + 4cm/6.69" + 1.57" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Хривнија

Основни карактеристики

Поставување Тип:
Никој
is_customized:
No
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
8822071
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
BLUELANS
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој
Обликотшема:
Ајфеловата Кула
Функција:
Никој

Најдобри понуди

MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00