• Обновено
Прозорецот Филмови Струже Матирано Приватност Мраз Дома Спални Бања Стакло самолепливи Прозорец Филм Налепница 60*200cm

Прозорецот Филмови Струже Матирано Приватност Мраз Дома Спални Бања Стакло самолепливи Прозорец Филм Налепница

Buyers rating:
-14 % DEN 412.00
DEN 479.04

Залиха


Прозорецот Филмови Струже Матирано Приватност Мраз Дома Спални Бања Стакло самолепливи Прозорец Филм Налепница 60*200cm Карактеристики на Производот : 100% Сосема нов и висок квалитет на Замрзнатото Приватност Прозорец Филм Матирано филмови ви обезбеди со украсување или маркетинг можност како и приватноста, намалување на трошоците за енергија и заштита од УВ зраците со блокирање на сончевата енергија. Спецификација VLT : 55% (Визуелна Светлина Пренос) Топлински Отфрлање : 37% УВ Отфрлање : 89% Масло Отпорни : Да отпорен на Вода : Yes Употреба : Декорација, приватност, итн, на сите дом и канцеларија прозорци, врати за туш, стаклени ѕидови, итн.. Материјал : ПВЦ водоотпорен материјал со лепило Димензии : 60cm x 200cm Пакет Информации : 1 тркалаат Матирано Приватност Прозорец Филм

Основни карактеристики

боја:
60x200cm
Тип:
Стакло Филмови
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Декоративни,Експлозија-Доказ,Топлинска Изолација
Функција:
Самолепливи
Површински Третман:
Нетранспарентно
Број На Модел На:
60

Најдобри понуди