• Обновено
HENGJIA 4PCS ABS пластика лигњи убодни мами прозрачна опашка Октопод дрво ракчиња риболов мамки pesca риболов tackles

HENGJIA 4PCS ABS пластика лигњи убодни мами прозрачна опашка Октопод дрво ракчиња риболов мамки pesca риболов

Buyers rating:
-30 % DEN 217.00
DEN 309.60

Залиха

Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите.
Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Политика На Враќање
1. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса.
Стил : лигњи убодни ракчиња мами
Боја : како на сликата
Материјал : ABS Пластика
Објектот должина : 8cm
Објектот тежина : 7g
Пакетот вклучува : 4pcs Мами
Карактеристики :
Светли бои е повеќе привлечна.
Спецификации :
Сите слики се направени во вид. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.
Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPS-от,DHL,FENEX или ТНТ. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето.Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Ви благодариме за вашето купување. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.

Основни карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
лигњи убодни риболов мами
Бренд Име:
HENGJIA
Мами тип:
Лигњи убодни мами
Материјал:
ABS Пластика

Најдобри понуди