• Обновено
за Oppo F5 4GB 32GB,6GB 64GB 9H Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник за Oppo F5 Младите 6.0-инчен стакло Филм

за Oppo F5 4GB 32GB,6GB 64GB 9H Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник за Oppo F5 Младите 6.0-инчен

Buyers rating:
DEN 141.60

Залиха


Премиум 9 H 2.5 D целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник
Функција>> Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Боја : бела, црна Специјални : 2.5 D Целосна Покриеност екран Калено Стакло
Пакет Содржина>> 1* цел екран калено стакло 1* екран чистење на хартија(Сува) 1* Алкохол за чистење на хартија(Мокра)
Компатибилни модели>>
за Oppo F5 (4 GB 32 GB,6 GB 64 GB)/6.0-инчен
за Oppo F5 Младите 6.0-инчен

Основни карактеристики

Материјал:
за Oppo F5, за Oppo F5 Младите
Големина:
for Oppo F5 (4GB 32GB,6GB 64GB)/6.0-inch
Карактеристики:
за Oppo F5 Младински /6.0-инчен
Бренд Име:
wierss
дизајн:
Транспарентна
Функција:
Анти-удар
Тип:
кристал случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
за Oppo F5 (4GB 32GB,6GB 64GB)/6.0-инчен

Најдобри понуди