• Обновено
DHK 1 6 бои опција шарени сјајна работ спорт мека плетење лента облека за Шиење облека додатоци 25mm S799

DHK 1 6 бои опција шарени сјајна работ спорт мека плетење лента облека за Шиење облека додатоци 25mm S799

Buyers rating:
-15 % DEN 282.00
DEN 331.20

Залиха


Пакување : 5y/10y/50y многу
Големина: 25mm
Употреба Покаже :
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека,долна облека,додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Цел на Обработка на Нарачки се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота). Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат. Цел повеќе од 80-150 долари,можете да го користите Изразат курир за брза испорака слободни (Зависи од земјата)! како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX... Јас т трае околу 4 -6 дена.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена по прием на пратката, ние ќе рефундирање.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации.
Ако у не се задоволни со предмети,ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Ви благодариме!
Забелешка
1. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.Ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!

Основни карактеристики

Големина:
5y, 10y, 50y
Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
S799
Техника:
Жакард
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
DHK
Ширина:
1
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
Полиестер
Шема:
ткаењето
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Најдобри понуди